Duże doświadczenie w transporcie!

W branży transportowej działamy od 1991 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. To sprawia, że Klienci chętnie powierzają nam do transportu nawet najbardziej nietuzinkowe i cenne towary.

HastaSzczecin.pl

Witamy na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego zlecenia. Współpracując z nami możesz liczyć na fachowe porady od doświadczonego przewoźnika.

Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe HASTA Sp. z o.o. funkcjonuje w branży transportowej już od 1991 roku i z powodzeniem od prawie 21 lat realizuje wszelkie potrzeby transportowe swoich klientów.

Proponujemy przewozy ładunków drobnicowych (częściowych), poprzez ładunki całopojazdowe do ponadgabarytowych oraz przewozu kontenerów. Zajmujemy sie również przewozem ładunków niebezpiecznych wszystkich klas ADR. Wykonujemy transport na terenie kraju, po Europie jak i poza nią. Współpracujemy z agencjami celnymi i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z wysyłką towaru poza Unię Europejską.

Dokładamy wszelkich starań aby przewóz odbył się terminowo i bezpiecznie. W tym celu współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami przewozowymi.

Zobacz nasz film promocyjny!