Duże doświadczenie w transporcie!

W branży transportowej działamy od 1991 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. To sprawia, że Klienci chętnie powierzają nam do transportu nawet najbardziej nietuzinkowe i cenne towary.

HastaSzczecin.pl

Witamy na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego zlecenia. Współpracując z nami możesz liczyć na fachowe porady od doświadczonego przewoźnika.

Transport kontenerów – Szczecin

Kontenery wykorzystywane w transporcie

Transport z wykorzystaniem kontenerów to dziś norma, co zresztą widzimy również po firmach z województwa zachodniopomorskiego, a przede wszystkim jego stolicy. Jeśli pod uwagę weźmiemy firmy, którym zlecić można transport kontenerów, Szczecin ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Jeśli tak warto wziąć pod uwagę również i kontenery, które wykorzystuje się w takim transporcie. Oczywiście nie będziemy się tu odnosić do wszystkich rodzajów kontenerów, ale tych najpopularniejszych oraz najciekawszych. Z jakich kontenerów przewoźnicy korzystają w związku z tym najczęściej?

Dwa najpopularniejsze modele

Biorąc pod uwagę najpopularniejsze kontenery, na dwóch pierwszych miejscach umieścić musielibyśmy kontenery 20- oraz 40-stopowe. Zauważmy tutaj od razu, że dla konieczności statystyk przeładunków definiuje się stosownie jako odpowiedniki 1 oraz 2 TEU. Na tym jednak rynek kontenerów się nie kończy. Zwróćmy w związku z tym uwagę również na inne kontenery.

Palletwide

Ciekawym produktem są kontenery typu palletwide, które bazują na uniwersalnych kontenerach 40-stopowych. Charakteryzują się one natomiast tym, że mają większą szerokość wewnętrzną. Wszystko po to, aby umożliwić załadunek w poprzek aż trzech europalet bądź w zastępstwie dwóch palet przemysłowych. Dzięki temu do 40-stopowego kontenera tego typu załadować można aż 30 europalet, podczas kiedy do uniwersalnego zaledwie 25. Zauważmy jednak, że takie kontenery najczęściej wykorzystuje się w transporcie morskim.

Kontenery chłodnicze

Transport kontenerów w Szczecinie to również i kontenery chłodnicze, które jak nie trudno zgadnąć, służą do transportu ładunków wymagających stałej temperatury. Szczecińskie firmy transportowe z takowych również korzystają.

 

Sprawdź inne nasze usługi transportowe: transport Szczecin, transport ponadgabarytowy Szczecin, przewozy w Szczecinie, transport międzynarodowy zachodniopomorskie, firma transportowa Szczecin, transport ładunków Szczecin, transport kontenerów Szczecin, usługi transportowe Szczecin, transport kontenerów zachodniopomorskie, transport ponadgabarytowy w zachodniopomorskim