Duże doświadczenie w transporcie!

W branży transportowej działamy od 1991 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. To sprawia, że Klienci chętnie powierzają nam do transportu nawet najbardziej nietuzinkowe i cenne towary.

HastaSzczecin.pl

Witamy na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego zlecenia. Współpracując z nami możesz liczyć na fachowe porady od doświadczonego przewoźnika.

Transport kontenerów Zachodniopomorskie

Rodzaje kontenerów wykorzystywanych w transporcie

Nie jest tajemnicą, że transport morski szybko zyskuje dziś na popularności i możemy mieć pewność, że najbliższe lata nic w tym kontekście nie zmienią. Pamiętać trzeba bowiem o tym, że transport morski, mimo że jest czasochłonny i w przypadku sprowadzania towarów z Chin trwa nawet kilka tygodni, to jednak jest bardzo opłacalny, a przecież w pierwszej kolejności niemal każdy pod uwagę bierze właśnie koszta. Skoro tak warto zwrócić uwagę na kontenery, które są wykorzystywane dziś w takim transporcie, a nie da się tego zrobić lepiej, aniżeli wziąć za przykład jedną z firm, która wykonuje transport kontenerów w zachodniopomorskim. Jakie kontenery wyróżniamy?

Duża różnorodność

Tak więc w transporcie kontenerów w zachodniopomorskim, choć odnosi się to również do całego kraju oraz świata wyróżniamy:

* Kontenery uniwersalne drobnicowe 20′
* Kontenery uniwersalne drobnicowe 40′
* Kontenery High Cube 40′ i 45′
* Kontenery paletowe „palletwide”
* Kontenery uniwersalne 20′ z otwartym dachem
* Kontenery uniwersalne 40′ z otwartym dachem
* Kontenery 20′ Hardtop
* Kontenery z otwartym dachem i bokiem
* Kontenery platformy
* Kontenery chłodnicze
* Kontenery zbiornikowe

Oczywiście nie trzeba wielkiej wiedzy, aby zrozumieć, że różnią się one od siebie nie tylko wymiarami wewnętrznymi, ale również i światłem otworów drzwiowych i dachowych, tarą oraz rzecz jasna ładownością. Różnice te wynikają z wprowadzanych zmian konstrukcyjnych, technologicznych, a także nowych materiałów używanych do budowy kontenera.

 

Zobacz też inne usługi transportowe: transport Szczecin, transport ponadgabarytowy Szczecin, przewozy w Szczecinie, transport międzynarodowy zachodniopomorskie, firma transportowa Szczecin, transport ładunków Szczecin, transport kontenerów Szczecin, usługi transportowe Szczecin, transport kontenerów zachodniopomorskie, transport ponadgabarytowy w zachodniopomorskim