Duże doświadczenie w transporcie!

W branży transportowej działamy od 1991 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. To sprawia, że Klienci chętnie powierzają nam do transportu nawet najbardziej nietuzinkowe i cenne towary.

HastaSzczecin.pl

Witamy na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego zlecenia. Współpracując z nami możesz liczyć na fachowe porady od doświadczonego przewoźnika.

Transport ponadgabarytowy — co go charakteryzuje?

Wśród wszystkich rodzajów transportu bliżej trzeba się przyjrzeć transportowi ponadgabarytowemu, który jest w pewien sposób charakterystyczny. Skoro tak warto zastanowić się nad tym, co go charakteryzuje, a zrobimy to, zwracając uwagę na firmy wykonujące transport ponadgabarytowy w zachodniopomorskim. Jak to zatem jest z tym transportem ponadgabarytowym czy też ponadnormatywny, ponieważ tak również jest on określany?

Transport ponad stan

Jeśli w jakiś sposób mielibyśmy scharakteryzować taki transport, zwrócilibyśmy uwagę tutaj na to, że są to przewozy, gdzie towary wraz ze środkiem transportu przekracza swoją wielkością i masą dozwolone prawnie normy, które odnoszą się do poruszania się po drogach. Z reguły transport taki przekracza wymiary:

* całkowitą dozwoloną długość środka transportowego wraz z towarem – 16,50 m
* szerokość środka transportowego z towarem – 2,50 m
* wysokość pojazdu z towarem od ziemi – 4,00 m
* 42 tony ciężaru całkowitego licząc pojazd z towarem, kierowcą oraz paliwem

Odpowiednie planowanie

Nie jest w związku z tym tajemnicą, że firmy, które świadczą usługi transportu ponadgabarytowego w zachodniopomorskim, powinny mieć w nim ogromne doświadczenie. Między innymi też dlatego, że firma taka transport ponadnormatywny musi dobrze zaplanować. Niezbędne mogą być bowiem:

* eskorta policji
* ekspertyzy mostowe
* objazd trasy
* usuwanie oznakowania drogowego

Nie można w związku z tym ukryć, że przygotowanie transportu ponadnormatywnego nie jest zadaniem łatwym i wymaga od firmy transportowej sporych umiejętności.

 

Mogłeś nas znaleźć po takich hasłach jak: transport Szczecin, transport ponadgabarytowy Szczecin, przewozy w Szczecinie, transport międzynarodowy zachodniopomorskie, firma transportowa Szczecin, transport ładunków Szczecin, transport kontenerów Szczecin, usługi transportowe Szczecin, transport kontenerów zachodniopomorskie, transport ponadgabarytowy w zachodniopomorskim