Duże doświadczenie w transporcie!

W branży transportowej działamy od 1991 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. To sprawia, że Klienci chętnie powierzają nam do transportu nawet najbardziej nietuzinkowe i cenne towary.

HastaSzczecin.pl

Witamy na naszej stronie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego zlecenia. Współpracując z nami możesz liczyć na fachowe porady od doświadczonego przewoźnika.

transport szczecin

Transport – Szczecin- oferta

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu już lat (od 1991 roku) świadczy usługi transportowe w Szczecinie i okolicach. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się nawet najbardziej złożonych zleceń.

Szczecin to nasze główne miejsce działalności. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tego miasta. Współpracujemy z osobami fizycznymi oraz firmami z okolic oraz w przypadku transportu międzynarodowego. W naszej pracy nie boimy się wykonywać usług trudnych, skomplikowanych, czy ładunków ponadgabarytowych. Wiemy, że nasze doświadczenie pozwoli nam zrealizować każdy transport – bez względu na wartość, odległość czy specyfikę przewożonego towaru.

Jeśli więc jesteś ze Szczecina i szukasz lokalnej firmy, która dobrze, sprawnie wykona Twoje zlecenie transportowe to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu celem poznania szczegółów!

 

 

 

Informacje dodatkowe…

Transport krajowy czy międzynarodowy?

Z usług firm transportowych korzystamy dziś bardzo często i żadnym wyjątkiem nie jest tutaj województwo zachodniopomorskie, gdzie firm świadczących swoje usługi w tej branży jest pod dostatkiem. Najlepszym tego przykładem jest zresztą sam Szczecin, gdzie znajdziemy wielu takich usługodawców. Na ich przykładzie postanowiliśmy przyjrzeć się transportowi nie na terenie miasta czy całego województwa, ale wzrokiem sięgając znacznie dalej. Nie da się bowiem ukryć, że transport w Szczecinie to nie koniec. Wiele firm swoje usługi świadczy na terenie całego kraju, a nawet Europy czy świata. Który rodzaj transportu jest więc popularniejszy?

Transport krajowy transporterem numer jeden

Jeśli weźmiemy tu pod uwagę informacje pochodzące z jednego z serwisów ogłoszeniowych, widzimy, że najbardziej popularny jest transport krajowy, którego dotyczy aż 59% zapytań. Na kolejnych miejscach plasuje się transport międzynarodowy dotyczący eksportu z 17%, a dalej transport samochodów – 10%. Później wymienić możemy jeszcze przeprowadzki czy transport międzynarodowy będący importem, choć te ostatnie udział w rynku mają stosunkowo niewielki.

Czas transportu

Zwróćmy uwagę również i na czas takiego transportu, co dla każdego przedsiębiorcy także jest bardzo ważne. Jak w związku z tym wygląda analiza, biorąc pod uwagę ten czynnik? Otóż jeśli spojrzymy na realizacje takiej usługi, to większość z usług jest realizowana w przeciągu tygodnia. Średnio aż siedem na dziesięć usług transportowych nie trwa bowiem dłużej niż siedem dni.

Ciekawostką jest natomiast także i to, że popularne są transporty jednodniowe oraz trwające poniżej doby. W pierwszym przypadku jest to osiemnaście procent wszystkich usług. Transporty realizowane poniżej dwudziestu czterech godzin to z kolei piętnaście procent wszystkich usług realizowanych w tym sektorze.

Ładunki ciężkie

Firmy realizujące transport w Szczecinie nie odbiegają również od całości sektora pod względem wagi przewożonego ładunku. Tak oto zdecydowana większość przewożonych towarów jest o masie powyżej 3,5 t. Taki transport dotyczy aż 64% wszystkich zapytań w branży. Dotyczy to tak transportu krajowego, jak i międzynarodowego.

Jak więc widzimy, nie tylko w Szczecinie transportem zdecydowanie popularniejszym jest transport krajowy, choć nie można zapomnieć o tym, że usługi transportu na międzynarodowych trasach są coraz popularniejsze. Udział w rynku takich usług rośnie od wielu lat, a wszystko rzecz jasna zaczęło się po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

 

Mogłeś nas znaleźć po takich hasłach jak: transport Szczecin, transport ponadgabarytowy Szczecin, przewozy w Szczecinie, transport międzynarodowy zachodniopomorskie, firma transportowa Szczecin, transport ładunków Szczecin, transport kontenerów Szczecin, usługi transportowe Szczecin, transport kontenerów zachodniopomorskie, transport ponadgabarytowy w zachodniopomorskim